skocz do treści skocz do ofert skocz do menu
ABC Dom Biuro Nieruchomości
al. 29 listopada 75/4, 31-425 Kraków
tel. +48 12 633 39 33 • +48 12 633 39 00 • +48 605 44 88 41 • +48 607 100 103
faks +48 12 633 39 00 • e-mail biuro@abc-dom.pl • www.abc-dom.pl

O nas


Witamy Państwa w serwisie internetowym Biura Nieruchomości ABC DOM, jednocześnie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami i korzystania z naszych usług. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie  nieruchomościami. Jesteśmy licencjonowaną Agencją Nieruchomości, swoją siedzibę mamy w Krakowie, al. 29 Listopada 75/4.

Na rynku nieruchomości działamy od 2004 roku, w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie za co klienci nas cenią i mają do nas zaufanie. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej  jakości naszej pracy jest fakt, że klienci wielokrotnie korzystają z naszych usług, jak też polecają nasze usługi swoim znajomym.
Obsługę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami kierujemy do tych, którzy chcą:
– sprzedać lub wynająć swój  dom, mieszkanie, lub nieruchomość komercyjną,
– sprzedać lub wydzierżawić działkę,
– kupić lub wynająć dom, mieszkanie, nieruchomość komercyjną lub kupić czy wydzierżawić działkę.
Oferujemy  między innymi:
– mieszkania i domy dla klientów, którzy chcą kupić lub wynająć wygodną  i praktyczną nieruchomość do zamieszkania dla siebie i rodziny,
– nieruchomości dla osób, które  chcą ulokować swoje pieniądze inwestując np. w zakup mieszkania lub lokalu komercyjnego z zamiarem przeznaczenia go na wynajem,
– nieruchomości dla inwestorów planujących wybudować lub wyremontować np.  budynek biurowy, magazynowy lub produkcyjny, blok wielorodzinny.

W swojej ofercie posiadamy:
– mieszkania i apartamenty w Krakowie,
– domy do sprzedania w Krakowie ale także w miejscowościach sąsiednich: Zielonki, Węgrzce, Bibice, Dziekanowice, Michałowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Wielka Wieś, Biały Kościół, Owczary, Grębynice, Zabierzów, Rząska, Tomaszowice, Bolechowice, Zelków, Brzezie, Więckowice, Mogilany, Libertów, Gaj, Wrząsowice, Ochojno, Golkowice, Wieliczka, Śledziejowice, Tomaszkowice, Pawlikowice i inne,
– działki budowlane oraz komercyjne w Krakowie i okolicach,
– lokale użytkowe i obiekty komercyjne w Krakowie i okolicach.

Organizujemy cały proces transakcji począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez: jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów poszukujących nieruchomości, przygotowanie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi. Na życzenie klienta zakres świadczonych usług może być zawężony do wybranych czynności. Cały proces transakcji jest nadzorowany przez licencjonowanego pośrednika.

Współpracujemy z doradcami kredytowymi i bankami w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej odpowiednio do obowiązujących przepisów prawa. Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości oraz innymi osobami związanymi z branżą nieruchomości.

Nasze biuro mieści się w Krakowie  przy al. 29 Listopada 75 lokal 4. Właścicielem firmy jest Grażyna Różalska - prowadząca działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nazwą Grażyna Różalska ABC DOM, adres głównego miejsca wykonywania działalności (oraz adres do korespondencji) al. 29 Listopada 75/4, 31-425 Kraków, wpisana do CEIDG (www.firma.gov.pl) NIP 677-169-68-24, REGON: 120246283, telefon 605 44 88 41, 12 633 39 33, e-mail: biuro@abc-dom.pl

W dniu 14 kwietnia 2004 roku Grażyna Różalska uzyskała licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 4492 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury. Wcześniej, tj. w okresie od 1992 roku do 2000 roku Grażyna Różalska pracowała w banku w różnych departamentach centrali banku, w późniejszym okresie w dużej  firmie informatycznej w zespole obsługującym firmy z sektora finansowego.

Jesteśmy członkiem:
– Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami,
– Polskiej federacji Rynku Nieruchomości.

Dzięki współpracy z firmą Dom Kredytowy NOTUS S.A. zapewniamy miłą i profesjonalna obsługę w zakresie doradztwa kredytowego.

Reklamy i ogłoszenia publikowane na stronie internetowej ABC DOM nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego lecz mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Mapa ofert